Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nejúchylnější muzea světa: Tento bizár navštíví jen zvědavci a podivíni

Nejúchylnější muzea světa: Tento bizár navštíví jen zvědavci a podivíni
Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
Nudíte se při běžné návštěvě muzea a Louvre nemůžete vidět už ani na fotce? Máme pro vás několik super divných tipů, které zaženou vaše zvědavé choutky. Tato zvláštní místa, která si říkají také muzea, vedou snad jen podivíni! Ve světe jich navíc najdete nepřeberné množství! Pokud jste tedy podobný blázen, který se v těchto věcech vyžívá, ihned vyražte!

Ozbrojte se dostatečnou dávkou tolerance a vyražte do nejpodivnějších muzeí na světě, o kterých se vám ani ve snu nezdálo! Na výběr máte z široké škály bizárů, které vás nenechají chladnými. Určitě nikdo z vás doteď netušil, jak vypadá takový velrybí penis. Pozor! Dámám se při pohledu na gigantické přirození může udělat i špatně!

- Muzeum penisů

Toto zvláštní muzeum můžete najít trochu dál, ale rozhodně budete mít zážitek na celý život! Nachází se totiž na Islandu K vidění je nepřeberné množství velrybích penisů Téměř tisíc exponátů vám doslova vyrazí dech! Pánové, kteří trpí velkým egem by si měli dát pozor, aby na tyto savce nežárlili... Největší kousek v muzeu má totiž přes 170 cm!

- Muzeum vibrátorů

Toto muzeum potěší hlavně dámy. V San Francisku je totiž místo, které ukrývá nejoblíbenější pomůcku pro ženské pohlaví. Ne, opravdu to není rtěnka, ale vibrátor! Tato terapeutická věcička má přes 150 let starou historii a v muzeu můžete najít nejstarší kousek na světě, který byl poháněn parním pohonem. Umíte si představit, že takový nástroj používáte doma při hraní? My vůbec. Některé vibrátory spíše vypadají jako pomůcky do kuchyně nebo do koupelny. Takový fén 2v1...

- Muzeum žab

Milovníci těchto roztomilých zelených zvířátek si tu přijdou na své. Bohužel však jsou všechny mrtvé a vycpané, což je opravdu jen pro fajnšmekry. Několik stovek obojživelníků naleznete ve Švýcarsku v nejrůznějších polohách a činnostech. No, tady měl pan majitel asi opravdu bujnou fantazii. Jeďte to okouknout a udělejte si o tom obrázek samy, není to tak daleko od našich hranic.

Navštívili jste někdy takové podivné muzeum?

Související články

Další články