Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEJTRAPNĚJŠÍ MISS HISTORIE? Rozhodně Andrea Bezděková! Chová se jako vesnická nanynka

Když mlčí, tak je na ni i docela pěkný pohled.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Se soutěží Česká Miss to jde opravdu z kopce. Majitelé si ji předávají jako horkou bramboru. Tak co potom můžeme očekávat od vítězek? Ta poslední je opravdu skvost. Rodačka z Náchoda Andrea Bezděková (21) by se radši měla vrátit na maloměsto, tam by totiž se svým chováním opravdu zapadla.

Když vyhrála, tak to pro všechny bylo překvapení. Rozhodně to nebyla favoritka, spíš outsider, holka do počtu. O to víc pak všichni koukali, kdo že se to stal královnou krásy. Jenže dobře, když pomineme, že je to taková tuctová brunetka, kterých je stovky a daleko hezčích, tak to chování a vyjadřování, to je tak maximálně na regionální Miss, a to možná ani to ne. Dodnes se nenaučila mluvit s médii, na kameru a prostě se chovat reprezentativně.

Do toho se ještě přidal románek s finalistou Muže roku a veřejné prosení bývalého přítele, se kterým se rozešla právě kvůli modelovi, aby se k ní vrátil. To už zavání opravdu chováním vesnické nanynky, která nemá o světě páru a jen kope kolem sebe. Na svůj mediální projev a obraz nedbá. A zdá se, že ani tři čtvrtě roku po zvolení to není vůbec lepší. Dá se vůbec na Andree pracovat, aby nás mohla reprezentovat ve světě? Brzy odjede na Miss Universe a už teď je jasné, že tam opravdu žádnou díru do světa neudělá.

Chová se jako trapka, tuctová holka od vedle, kterou si opravdu nezapamatujete. Až se zvolí další královna krásy, jestli teda ta soutěž přežije do dalšího finále, tak už po ní neštěkne ani pes, vlastně si ani nevzpomenete, jak se ta trapka jmenovala. Škoda, že ta soutěž krásy šla tak dolů, za dob Michaely Maláčové to mělo aspoň nějakou úroveň a prestiž, ale teď to jde opravdu z kopce a lidi to přestává zajímat. Není se čemu divit, když produkuje tak tuctové holky.

Související články

Další články