Spousta lidí se snaží jíst pravidelně 5× denně, aby si zachovali spoji váhu a neztloustli. Důležitá je jak snídaně, oběd, večeře, tak i svačiny. My si dáme na svačinu jogurt nebo ovoce, co ale svačí nejtlustší žena na světě? Pauline je navíc zcela závislá na svém 22letém synu Dyllonovi, který se stará i o nákupy jídla.

Její snídaně je obrovská. Hned po ránu je schopná sníst 6 míchaných vajec, 25 deka slaniny, k tomu si dá 6 toastů s máslem a 4 pečené brambory. Vše zapije litrem mléčného koktejlu. Takovou porci by nesnědl normální člověk snad pomalu ani za den.

Místo aby si dala na svačinu jablko nebo fitness tyčinku, její jídlo vypadá jako oběd. Pochutná si na třech sendvičích se sýrem a šunkou, sáčku chipsů a vše zapije dvěma litry limonády.

I její oběd stojí za to a má hned několik chodů. Pochutná si na třech burritech, kuřecím mase, sýru, slanině. Naštěstí nechybí ani zelenina, jako okurka, salát, mrkev a cherry rajčata.

K večeři si dá 12 plněných tacos, šálek smetany a dva litry limonády. Nechybí ani dezert, kdy zvládne několik kopečků zmrzliny a sušenky. Zvládli byste tohle všechno spořádat za den?