Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nejtěžší rok v životě Jany Hlaváčové: Po smrti Luďka Munzara (†85) se uzavřela do sebe

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 23 fotografií
smutek
Jana Hlaváčová (81) prožívá nejsmutnější období. Za svůj život přišla už o dva milované muže. Její první manžel Jiří Michný zemřel v roce 1969 a z jejího zármutku ji dostala až láska k Luďku Munzarovi, který zesnul letos v lednu. Po jeho smrti se uzavřela do sebe a kromě toho, že nezvládla přijít na jeho pohřeb, neslavila ani své narozeniny.

Život Jany Hlaváčové se v lednu roku 2019 zásadně změnil. V tu dobu totiž do hereckého nebe odešel její milovaný manžel Luděk Munzar, který byl jednou z mála osob, které herečku držely nad vodou v době, kdy se její zdravotní stav výrazně zhoršil.

Bylo to právě zdraví, které herečce nedovolilo účast ani na jednom ze dvou obřadů jejího manžela. Už před delší dobou se kvůli Parkinsonově chorobě musela vzdát i herectví a nyní žije pod dohledem dcery Barbory Munzarové a jejího partnera Martina Trnavského v jejich rodinném domku.

Smrt manžela Hlaváčovou naprosto zdrtila. Na jeho přání ho pochovala na své zahradě a nejen jí, ale i zbytku rodiny může být útěchou, že milovaný manžel, tatínek a dědeček jim bude vždy nablízku. Je ale jisté, že nejen kvůli nemoci, ale i kvůli neutuchajícímu smutku Janu Hlaváčovou na veřejnosti jen tak neuvidíme.

Související články

Další články