Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nejtěžší den hlasatelky Skarlandtové: Loučení s milovaným Zdeňkem, kterého zabila rakovina

+ Dalších 13 fotografií
pohřeb
Před více než týdnem do českého muzikantského nebe odešel Zdeněk Skarlandt (†79), dlouholetý člen country skupiny KTO (Kamarádi táborových ohňů). Osudnou se mu stala zákeřná nemoc, se kterou dlouho bojoval. Na poslední rozloučení s legendárním muzikantem dorazila jeho rodina, přátelé a fanoušci, kteří na něj budou s láskou vzpomínat.

Zdeněk Skarlandt (†79) byl významným představitelem české country scény. Bojoval s rakovinou, se kterou bohužel prohrál. Naposledy vydechl v pátek 7. června. Smutnou zprávu toho dne potvrdili Skarlandtovi kamarádi z KTO na Facebooku.

Se svou životní láskou se přišla rozloučit především manželka Marta Skarlandtová, která za komunismu působila v televizi jako moderátorka a hlasatelka. Sdělila, že její muž neměl rád pohřby a proto nejde o rozloučení, protože tu Zdeněk bude se svými blízkými dál. „Přišli jsme mu jen popřát šťastnou cestu,“ řekla, a poslala svému milovanému manželovi polibek do nebe.

Na pohřeb dorazili i přátelé zesnulého a fanoušci, kteří se se svým oblíbeným muzikantem chtěli naposledy rozloučit.

Mohlo by vás zajímat

Další články