Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nejtěžší chvíle pro rodinu Evy Pilarové (†80): O její smrti musí říct její nemocné mamince (104)

Zdroj: archiv Evy Pilarové
+ Dalších 9 fotografií
SMUTNÁ ZPRÁVA
Zpráva o úmrtí nejlepší české swingové zpěvačky Evy Pilarová (†80) zarmoutila celou republiku. To nejtěžší ale čeká na příbuzné, kteří smutnou zprávu musí sdělovat její mamince Františce (104).

Péče

Žádná máma na světě nechce přežít své dítě. Matce Evy Pilarové se to ale bohužel podařilo.

Františka Bojanovská oslavila 104. narozeniny loni v červnu, je tedy téměř o čtvrt století starší než její zesnulé dítě.

Ještě poměrně nedávno žila sama a každý rok před svátky velmi zaměstnané Evě Pilarové pekla cukroví. Před časem si ale zlomila rameno a stehenní kost a začala být odkázána na pomoc druhých.

Čtěte také: Zemřela královna swingu Eva Pilarová (†80)

Boromejky

Nyní má být v péči řádových sester, stejně jako o Evu i o ni mají pečovat boromejky, a podle našich informací se o ni navíc stará sestřenice Evy Pilarové, fotografka Helena Štefanová.

Slavná dcera byla na matku silně fixovaná, a když začala mít sama zdravotní problémy, velmi trpěla tím, že ji nemohla navštěvovat.

Čtěte také: Evě Pilarové (†80) selhaly ledviny. Pohřeb mít nebude

Zákaz

„Lékaři mi to zakázali,“ vysvětlovala nám nešťastná zpěvačka loni, ještě před někdejší operací ledvin ji ale stihla naposledy navštívit. Paní Bojanovská ale začala také velmi špatně slyšet, takže pak spolu příliš nemohly komunikovat ani po telefonu.

Eva Pilarová doufala, že po mamince zdědí dlouhověkost (ta tvrdila, že je třeba hlavně udržet si čistou hlavu a procvičovat mozek), ani geny ale bohužel nepřekonaly problémy se zdravím. Podle všeho zpěvačce selhaly ledviny

Čtěte také: Jiřinu Bohdalovou zpráva o smrti Pilarové naprosto zdrtila

Související články

Další články