Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Nejtěžší časy Jany Hlaváčové (80): Zabrání jí nemoc v rozloučení s Luďkem Munzarem (†85)?

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 33 fotografií
smutek
V sobotu ráno zasáhla Česko zpráva o úmrtí legendárního herce Luďka Munzara, který z tohoto světa odešel ve svém domě okolo čtvrté hodiny ranní. Tato zpráva nepochybně nejvíc zasáhla jeho dceru Barboru Munzarovou a manželku Janu Hlaváčovou. Pro tu musí být celá záležitost o to těžší, že se pohřbu svého milovaného manžela s největší pravděpodobností nebude moci zúčastnit.

Jana Hlaváčová kvůli těžkým depresím a Parkinsonově chorobě už tři roky neopustila svou vilu v pražských Modřanech. Nezúčastnila se ani svatby své dcery Barbory Munzarové s hercem Martinem Trnavským. Nyní je dost možné, že právě kvůli Parkinsonově chorobě nebude moci dorazit ani na poslední rozloučení s milovaným manželem Luďkem Munzarem.

Poslední rozloučení s Luďkem Munzarem proběhne tento pátek v Národním divadle a zúčastní se ho jak herečtí kolegové, tak i fanoušci legendárního umělce. Rodina se ale obává, že choroba Jany Hlaváčové jí nedovolí se obřadu zúčastnit.

Zpráva o úmrtí Luďka Munzara zasáhla jeho rodinu jako blesk z čistého nebe. Dcera Barbora Munzarová neměla k odchodu svého otce slov, jeho sedmnáctiletá vnučka Anička pak na sociálních sítích oznámila, že si teď dá pauzu.

Související články

Další články