Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejteplejší den tohoto roku? Hvězda pohřbu Džambulky chystá gay svatbu a bude to masakr!

Zdroj: archiv, herminapress.cz, koláž eXtra.cz Ondřej Karpíšek
+ Další 2 fotografie

Pražští gayové už oprašují duhovou vlajku. Jan Bendig (20) ze SuperStar se totiž bude ženit a podle nových informací to bude gay svatba roku.

Drobného hošíka sbalil před nějakou dobou Lukáš Rejmon, podivuhodná postavička českého šoubyznysu zetkové kategorie, na níž jsme prostřednictvím našeho webu Honzu několikrát upozorňovali. Rejmon ale zřejmě začal sekat dobrotu, protože si ho zpěvák rozhodl vzít za ženu, pardon, za muže.

Jak upozornil server Super.cz, svatba se má konat letos v červnu a "růžový" pár ji chce uspořádat v Hošticích, kde se natáčela slavná Troškova trilogie Slunce, seno. Bendig ale detaily veselky tají a novináře záměrně napíná, aby pak mohl vybalit nějakou tu parádu, která nám samozřejmě nahraje na smeč a tak trochu si s ní zašpásujeme.

Bendig s Rejmonem na sebe zatím nejvíc upozornili na pohřbu Ivety Bartošové (†48), kde byl Bendig v podstatě jedinou postavou českého šoubyznysu, a tak si připadal, jako kdyby vyhrál Grammy.

Horší už to bylo na Filmovém festivalu v Karlových Varech, kde mu zavařil jeho snoubenec Lukáš, který na sebe upozorňoval agresivním chováním a potyčkami s ochrankou Doufáme, že Bendig nasadí vysokou laťku a na svatbě můžeme kromě přeživších herců z oblíbené komedie očekávat i samotného režiséra Zdeňka Trošku (61).

Související články

Další články