Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nejsvůdnější česká zpěvačka Monika Bagárová zveřejnila intimní fotografii: Ukázala, JAK SI UŽÍVÁ V POSTELI!

Monča je pořádná svůdnice.
+ Dalších 16 fotografií
Kdyby se soutěžilo o nejkrásnější českou zpěvačku, byla by Monika Bagárová rozhodně horkou favoritkou. Její krása a něžnost nedají spát nejednomu muži. Naposledy se na Instagramu pochlubila postelovou fotkou, kterou poslala všechny do kolen!

Monika Bagárová (22) nyní jako zpěvačka žije ve Spojených státech a snaží se konečně uspět. Ač zazářila před lety v soutěži Česko Slovenská SuperStar, tak zatím v hudební branži díru do světa neudělala. Stále se mluví o jejím novém albu, ovšem to se ne a ne zrodit.

Češka romského původu za mořem sice nenašla úspěch ve své kariéře, ale potkala svoji lásku. Co se ale nedaří v hudbě, daří se v rámci fotografování. Monika je totiž nádherné děvče, tudíž čas od času dostane i jinou nabídku než s hudebním podtextem.

Poslední dobou nafotila skutečně mnoho svůdných fotek. Naposledy navíc dala na svůj Instagram fotku, kde odpočívá v posteli. Svůdný pohled dává určitě mužům hodně prostoru k fantazii, a to bylo bezesporu cílem.

Mohlo by vás zajímat

Další články