Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

David Pastrňák jako nejstylovější hráč hokejového MS. Extravagantní obleky, bizarní kravaty a neobvyklé ocenění v NHL

David Pastrňák a jeho módní kreace.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Instagram D. Pastrňák
Předchozí Další
+ Dalších 18 fotografií
Móda

O Davidu Pastrňákovi (27) se ví, že má módu v malíčku. Hokejista se vyžívá zejména v pestrobarevných oblecích s co nejdivočejšími potisky a vzory. Své módní kreace následně nadšeně sdílí na sociálních sítích a sledující jsou u vytržení. Není divu, že Pastrňáka fanoušci zvolili nejstylovějším hráčem v NHL.

David Pastrňák posílil český národní tým na hokejovém mistrovství světa. Útočník, který je jednou z největších hvězd zámořské NHL, přiletěl v pondělí do Prahy, aby se mohl připravit na úterní zápas proti Kanadě.

Hokejista je výrazný nejen na ledě, ale také v oblasti módních kreací. Velmi si oblíbil extravaganci, která je v jeho modelech patrná. Na sociálních sítích sdílí Pastrňák často snímky svých outfitů, jednou je to třeba oblek s divokým květinovým potiskem, podruhé zase s barevným kostkovaným vzorem, vždy od luxusních značek. Jedno je ale jisté, Pastrňák téměř nikdy nepřijde na akci v obyčejném nudném černém obleku.

Nejstylovější hráč

V roce 2017 hokejista se svým bývalým kolegou z Boston Bruins Davidem Krejčím šokovali vybranými outfity. „Tohle jsme vymysleli s Krejčou během 30 minut. Pak jsme šli do obchodu a prostě jsme si to koupili,“ řekl tehdy podle iSportu David. Zatímco Krejčí zvolil sako s vánočními potisky a santaclausovským svetrem, Pastrňák měl pestrobarevný oblek posetý puntíky a vánoční kravatu. Experimentům se meze nekladou.

V roce 2024 fanoušci Pastrňáka podle webu NY Times zvolili jako nejlépe oblékaného hráče NHL. Na šestém místě v tomtéž žebříčku skončil další český hráč Martin Nečas. I on přijel nyní dodatečně do Prahy, aby doplnil národní tým při zatím velmi dobře rozehraném šampionátu.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy