Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nejstydlivější účastnice SuperStar 2020: Bára neotrhla oči od podlahy, ale dostala šanci

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další 3 fotografie
SuperStar 2020
V hrdle zlato, v mysli stud? I s takovým případem se setkali porotci SuperStar 2020. Bára ze Slovenska předvedla, že zpívat skutečně umí, před lidmi se ale bojí odvázat. Celou dobu se dívala do země a Pavol Habera (58) z toho byl na nervy!

Někdo má talent, ale nedokáže ho pořádně prodat. To je případ i Báry z letošní SuperStar, která je snad nejstydlivější soutěžící v historii pěvecké show!

“Nedívej se do země, prosím tě, nebo špatně skončíš. Zpívej pro lidi!” řekl jí Habera. Křehká dívka si ale jeho slova vzala za své na pouhých pár vteřin. Potom už se zase dívala jenom do země. Tréma jí zkrátka nedovolila podívat se do očí Leoši Marešovi (43) nebo Monice Bagárové (25).

Pagáčová (31) nad tím mávla rukou. “Já to chápu, že je to důležitý, ale za mě je to v tuhle chvíli úplně jedno. Chápu, že pro tebe je příjemnější dívat se na zem než na nás. Tvůj zpěv byl ale boží,” řekla Patricie s úsměvem.

Báro, postupuješ!

“Když otevřeš tu pusu a hodíš to tam, je to moje náplň, dělá mi to strašně dobře,” řekla Bagárová a rázem bylo rozhodnuto. Bára postoupila, i když ještě není úplně připravená na showbyznys. “Porota tě jednohlasně posílá do čvrtého kola,” ohlásil Leoš.

Tak uvidíme, co Bára předvede příště. Zatím je ráda, že nemusí jít do práce. "Aspoň se podívám do Karlových Varů, ještě jsem tam nebyla," usmívala se stydlivá Slovenka

Související články

Další články