Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejstrašnější stránka na českém Facebooku ničí životy desítkám žen: Bonzuje jejich konkurzy v pornu!

Stránka děsí české ženy.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Chtěly si přivydělat nebo zajistit rodinu. Jsou to studentky nebo maminky samoživitelky. A tak šly na casting na točení porna. Toho se chytil admin FB a Twitter stránek czechcastingpodlemest.cz - Najdi mámu nebo přítelkyni snadno a rychle a ženy tam bonzuje.

Tahle stránka rozděluje veřejnost. Někdo si myslí, že dotyčný zkazí mladým ženám život, jiní zase správci stránek děkují, že je může varovat před potenciální nevěrou své holky.

Na podobných castinzích tvůrci slibují, že videa se objeví mimo Evropu a jsou určena pro zahraniční trh. Což je samozřejmě ta největší lež v pornoprůmyslu. Lechtivé snímky a videa se souloží lze velmi lehce dohledat a holky pak mají z ostudy kabát. Většina z nich si totiž opravdu myslí, že jejich nejbližší se o jejich erotických aktivitách nedozví.

„Veronice je 18 a je z Prahy. Má přítele, ale na castingu si to v klídku nechá naštěkat do boudy. Tak nám možná někde běhá nástupce našeho fotografa,“ píše se například v popisku u jedné z dívek.

Existují snahy o stažení stránky, ale zatím bez úspěchu. Co myslíte vy? Dělá tahle stránku službu veřejnosti, nebo jenom zbytečně pranýřuje ženy, které udělaly v životě chybu?

Související články

Další články