Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejstrašnější prsa v Česku vrací úder! Jsem sexy a jsem a jsem!

Cože? To opravdu žije?
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
Lidé si myslí mnoho věcí. Někdo si třeba myslí, že Elvis Presley žije na Marsu. Jiný si třeba myslí, že kdo se vyfotí s Luckou Bílou, tak umře. A některé holky si zase myslí, že mají dokonalá prsa.

Instagramová princeznička Klara Lima si vybudovala pověst na tom, že je pěkně potetovaná a má opravdu brutální přední nárazníky. Jsou lidé, kterým se to líbí. Lidé jsou prostě různí. Jsou třeba lidé, kterým se líbí krvavé horory a nebo mučení koťátek…

Většina instagramové populace se ale Kláře směje. I když jsou to silikony, tak nechceme vidět, do kterých všech světových a vesmírných stran se to rozlije, když to vypustíte z podprdy.

„Kde je ta sexbomba? Vždyť vypadá jako škaredej chlap,“ komentuje její krásu třeba pan Aleš, který asi pochází z nějaké Lhoty. Ostatní fajnšmekři jsou ještě drsnější. Některé komentáře ani nemůžeme zveřejnit, i když nás prst na klávesnici svrbí…

My v redakci eXtra.cz si tedy skoro všichni myslíme, že Klara Lima je ve skutečnosti hezká a milá dívka. Možná se její tělo nemusí každému líbit, ale zase je jistě moc hodná a má vytříbený smysl pro humor.

Klara Lima se s fanoušky rozhodně nemazlí. Takže na Instagram napálila další vykozenou fotku a škarohlídům vrací úder. Nejvíce sexy jsem tu já!

Související články

Další články