Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nejste priorita, řekli mamince tří dětí (36) s příznaky koronaviru. Po pouhém dni zemřela

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
koronavirus
Tři děti přišly o maminku, její muž o životní lásku. Kayla Williams (†36) z Londýna trpěla horečkou, kašlem a nesnesitelnými bolestmi na hrudi. Když si volala záchranku, dozvěděla se, že si má pomoct sama. Košem jí dali i v nemocnici s tím, že pro lékaře není prioritou. O den později už byla po smrti!

Trpěla hlavními příznaky zákeřného koronaviru, přesto se nedočkala žádné pomoci. Kayla Williams (†36) dostala košem jak od záchranářů, tak od lékařů z nemocnici!

Tragický příběh maminky tří dětí popsal listu The Guardian její manžel. Minulý pátek ji začala trápit horečka, ke které se přidal i kašel a nepříjemné bolesti na hrudi. Muž proto neváhal a snažil se přivolat pomoc. Odmítli ho na záchrance i v nemocnici.

V sobotu dorazila do jejich bytu alespoň medička s testem. Ten provedla, sepsala zprávu a hned odešla. "Řekla mi, že moje žena není pro nemocnici priorita, že ji tam nechtějí," svěřil zmíněnému deníku manžel.

Ani náznak soucitu

Symptomy koronaviru zmítaná Kayla si po odchodu medičky šla lehnout, za několik desítek minut už byla po smrti.

Pokusy o oživení byly marné, policisté, kteří měli případ vyšetřit, odmítli do bytu vejít. Pohřební služba dorazila v ochranných oblecích. Jak se totiž ukázalo, v nemocnici měli na COVID-19 jasné podezření. Přesto se Kayle ani nesnažili pomoct.

A tahle lhostejnost trvá i po její smrti, napospas všichni nechali i zdrceného manžela. "Jenom mi řekli, že má zůstat v karanténě, nic víc. Jsem diabetik a beru inzulín," posteskl si s tím, že nepadla ani zmínka o zpětném testování. Šílený přístup záchranářů a lékařů tak zřejmě zůstane bez potrestání...

Související články

Další články