Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nejšťastnější malé slečny na světě! Mají starší, krásné a slavné bratry!

Nejšťastnější malé slečny na světě! Mají starší, krásné a slavné bratry!
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
+ Další 4 fotografie

Taky jste vždycky chtěly staršího bráchu? Tyhle holky ho mají!

Bratr ochranář, kdo by ho nechtěl. Ale co kdyby byl ještě k tomu všemu celebrita? Některé holčičky mají štěstí a přesně takového bratra mají doma. Mezi ty šťastné patří například Harper Seven, dcera slavného páru Victorie a Davida Beckhamových. O Harper se starají hned tři bratři! Nejčastěji ale nejstarší Brooklyn

Věčný průšvihář Justin Bieber má mladší sourozence hned dva. Sestru Jazmyn a bratra Jasona, více je ale vidět právě se sestrou, kterou s sebou tahá i na koncertní turné.

V kapele One Direction je mladších sester opravdu hodně. Jen Louis Tomlinson jich má šest! Charlotte (Lottie), Georgia, Felicite (Fizzy), dvojčata Phoebe a Daisy a čerstvě z letošního února přibyla druhá dvojčata Doris a jediný bratr Ernest. Další z členů One Direction, Zayn Malik má tři sestry. Starší Doniyu a dvě mladší, Waliyhu a Safaau.

Všichni čtyři velcí bratři se o své sestry poctivě starají a jsou na ně dost hákliví, proto získat fotografie holčiček není vůbec jednoduché. Když už se ale na nějaké společné objeví, stojí to za to!

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy