Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nejšťastnější malé slečny na světě! Mají starší, krásné a slavné bratry!

Mít staršího bratra je k nezaplacení!
+ Dalších 5 fotografií

Taky jste vždycky chtěly staršího bráchu? Tyhle holky ho mají!

Bratr ochranář, kdo by ho nechtěl. Ale co kdyby byl ještě k tomu všemu celebrita? Některé holčičky mají štěstí a přesně takového bratra mají doma. Mezi ty šťastné patří například Harper Seven, dcera slavného páru Victorie a Davida Beckhamových. O Harper se starají hned tři bratři! Nejčastěji ale nejstarší Brooklyn.

Věčný průšvihář Justin Bieber má mladší sourozence hned dva. Sestru Jazmyn a bratra Jasona, více je ale vidět právě se sestrou, kterou s sebou tahá i na koncertní turné.

V kapele One Direction je mladších sester opravdu hodně. Jen Louis Tomlinson jich má šest! Charlotte (Lottie), Georgia, Felicite (Fizzy), dvojčata Phoebe a Daisy a čerstvě z letošního února přibyla druhá dvojčata Doris a jediný bratr Ernest. Další z členů One Direction, Zayn Malik má tři sestry. Starší Doniyu a dvě mladší, Waliyhu a Safaau.

Všichni čtyři velcí bratři se o své sestry poctivě starají a jsou na ně dost hákliví, proto získat fotografie holčiček není vůbec jednoduché. Když už se ale na nějaké společné objeví, stojí to za to!

Mohlo by vás zajímat

Další články