Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejšťastnější den se proměnil v tragédii: Muž se utopil, když žádal svou lásku o ruku – VIDEO

+ Další 2 fotografie
Zamilovaný pár spolu trávil pohádkovou dovolenou na tanzanském ostrově Pemba. Muž si pro ženu připravil překvapení a rozhodl se, že ji požádá o ruku. Vymyslel si nápaditý způsob, jak to provést. Bohužel při tom přišel o život.

Pro Stevena Webera a jeho partnerku Keneshu Antoine to měl být nejšťastnější okamžik v životě. Bohužel rázem se všechno zvrtlo. Pár byl na společné dovolené na tanzanském ostrově Pemba. Byli ubytováni v letovisku Manta a jejich pokoj byl podmořský.

Steven se rozhodl, že partnerku požádá o ruku. Vymyslel opravdu nápaditý způsob, jak to provést. Jenže právě to se mu stalo osudným. Muž se v potápěčských brýlích potopil do moře a připlaval k oknu pokoje, kde byli ubytováni. K oknu přitiskl vzkaz, ve kterém ženě vyznává lásku. Poté vytáhl krabičku s prstýnkem a plaval směrem ke hladině.

Muž se však potápěl bez dýchacího přístroje a už se nevynořil. Kenesha si nyní prochází ohromnou ztrátou. Sama na sociální síť umístila fotky a video, jak žádost probíhala. Záběry z žádosti o ruku naleznete ve fotogalerii.

Související články

Další články