Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Nejšťastnější den Karolíny Hošek: Krásná reportérka Primy porodila syna Vašíka

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 17 fotografií
radostná zpráva
Krásná reportérka TV Prima jako by jen před nedávnem oznámila televizním divákům radostnou novinu, že čeká děťátko. Měsíce ale ubíhají jako voda a Karolína Hošek porodila svému manželovi Pavlovi Štruncovi krásného chlapečka jménem Václav.

Když v polovině prosince Karolína Hošek oznámila svým fanouškům na Instagramu, že s manželem Pavlem Štruncem čeká miminko, už měla i menší bříško. Svou práci v TV Prima nechtěla dlouho opustit, nakonec se ale koncem února s kolegy rozloučila a v klidu si užívala poslední dny před porodem.

Malý chlapeček se Karolíně a Pavlovi narodil 8. května jen dvě minuty před sedmou hodinou ranní. Malý Vašíček přišel na svět s krásnými mírami 3,85 kilogramů a 51 centimetrů. Radostnou zprávu oznámila jen pár hodin po porodu nadšená maminka na sociálních sítích. V těhotenství jí to velmi slušelo, ale nyní, s manželem a synkem po boku, jen září.

Související články

Další články