Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejšťastnější chvíle: Gólman Bartošák se stal otcem! Známe jméno i pohlaví miminka

Zdroj: Profimedia.cz a Instagram
+ Dalších 17 fotografií
MS V HOKEJI
Zaválel v zápase se Švédy, sundal brusle a spěchal do ostravské porodnice. Českému brankáři Patriku Bartošákovi (26) se v sobotu ráno narodilo první dítě. Jeho snoubenka Dominika měla po termínu a hrdina nároďáku byl prý pořádně nervózní. Už je z něj ale pyšný tatínek!

Gólman nároďáku Patrik Bartošák (26), který ještě před pár hodinami chytal proti Švédsku, má ještě větší důvod k radosti. Partnerka Dominika, s níž se v lednu zasnoubil, mu v noci porodila zdravého syna!

„Vítej, Damianku,“ napsal pyšný tatínek na Instagram. Bartošák zažívá nejšťastnější den v životě. Na prvního potomka se dlouho těšil.

Jak prozradil sám Patrik, malý Damian se narodil v 9.32 ráno, váží téměř 3 a půl kila a měří 51 centimetrů.

Jeho Dominika začala rodit v brzkých ranních hodinách. Už ve čtyři byl hokejista na cestě z Bratislavy do ostravské porodnice. „Elektřina drží, ale voda praskla,“ psal rozrušeně z dálnice.

Bartošáka čeká zapíjení prvního syna a hokej musí jít na pár dní stranou. Je téměř jisté, že v sobotu večer proti Norsku nenastoupí a zápas za něj odehraje jiný brankář. Gratulujeme!

Související články

Další články