Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejstarší účastnice Robinsonova ostrova 2: Na hlavě má tajemné tetování! Co znamená?

+ Dalších 23 fotografií
Další účastnicí reality show Robinsonův ostrov 2 je Blanka Otrubová (52) z Uherského Hradiště. Je to bojovnice každým coulem. Do soutěže totiž vstupuje s nemocí zvanou alopecie areata, kdy člověk přijde o veškeré vlasy a obočí. Blanka chce veřejnosti ukázat, že vyhrát se dá i s handicapem. Co znamená její tajemné tetování?

Blanka Otrubová je dvaapadesátiletá podnikatelka, která je zvyklá svádět boj téměř denně. Trpí totiž nemocí zvanou alopecie areata, ale to ji rozhodně nezastaví, spíše naopak. I do reality show Robinsonův ostrov 2 se určitě vrhne s vervou. Blanka je plná odhodlání a o své nemoci mluví otevřeně. „Jde o ztrátu vlasů, obočí a řas, což je pro ženu v dnešní době velmi těžká zkušenost. Chtěla bych všem ženám ukázat, že i s takovou nemocí se dá bojovat a vyhrát,“ říká. Na hlavě má Blanka vytetovaného kolibříka. Co pro ni znamená? „Je pro mě symbolem svobody a odpoutání se od mé nemoci.“

Na to, že se Blanka skutečně nikdy nevzdává, poukazuje i fakt, že se přihlásila již do první řady Robinsonova ostrova. Propadla však při fyzických testech, jelikož neuměla plavat. Letos už to pochopitelně umí, což jí dopomůže k tomu, aby si splnila svůj sen a zažila dobrodružství, o jakém se jí nesnilo.

Do soutěže se přihlásilo více než šest tisíc lidí. Na izolovaný filipínský ostrov odletí Čechů ale jen devatenáct. Bojovat budou o pohádkovou výhru 2 500 000 Kč. Soutěžící v druhé řadě čekají náročné úkoly i drsné podmínky. Co myslíte, má Blanka šanci vyhrát?

Související články

Další články