Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Nejstarší syn Angeliny a Brada už je pořádný chlapák! Dnes slaví 16. narozeniny

Tak všechno nejlepší, Maddoxi!
+ Dalších 6 fotografií
Ano, čtete správně! Už je to 16 let, co se narodil Angelinin nejstarší Maddox. Tehdy malého chlapečka si herečka vyzvedla v daleké Kambodži. Dnes je z něj velmi uvědomělý mladý muž!

Maddox (16) se narodil v Kambodži, kde Angelina navštívila sirotčinec. Z něj si chtěla tehdy odnést děťátko k adopci. Po dlouhé prohlídce však pomalu ztrácela naději, že najde své budoucí dítě. „S žádným dítětem jsem necítila spojení, všechny mi byly tak nějak cizí. Ošetřovatelka mi pak ukázala Maddoxe s tím, že byl do domova právě přivezen,“ uvedla nedávno v rozhovoru pro Vanity Fair.

Když chlapce uviděla, rozplakala se. „Hned jsem věděla, že je to můj syn,“ dodala Angelina o svém nejstarším synovi. Adopcí mu tehdy zajistila budoucnost, o které se většině dětí ze stejných poměrů ani nesní. Její syn jí však lásku náležitě opětuje.

Angelině byl Maddox oporou i v čase rozvodu s Bradem. Ten Angie vyčítal její charitativní angažovanost, produkci projektů a vytíženost, zatímco on chtěl podle všeho žít klidným rodinným životem. Brad chtěl mít normální rodinu.

„Na naší rodině není nic normální. Nevím, proč bychom měli předstírat, že jsme normální, když to tak není. Pojďme být všichni nenormální,“ povzbuzoval tehdy Maddox svoji matku a podle všeho jí tím dodal zase mnoho sil. Sám je na mámu Jolie a její angažovanost pyšný. Neméně pak na čerstvý snímek, který Angelina produkovala právě v Kambodži, s názvem First They Killed My Father a s jehož produkcí také pomáhal. Snímek pojednává o válce očima kambodžského dítěte.

Mohlo by vás zajímat

Další články