Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nejstarší pár Svatby na první pohled: Ženich to nezvládl a propukl při čtení dopisu od nevěsty v pláč

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
láska

Už dnes večer se diváci experimentální reality show Svatba na první pohled seznámí s nejstarším párem celé show, podnikatelem Romanem (48) a personalistkou Andreou (41). Nepůjde si nevšimnout, že tihle dva adepti na lásku k sobě pěkně rychle najdou cestu. Ještě předtím, než si řeknou pomyslné "ANO", tak ženich obdrží od nevěsty dopis, který ho dojme k slzám. 

Experti vybrali Romana s Andreou na základě nejrůznějších kritérií s tím, že se podle nich jedná o kompatibilní pár.

Třetí díl Svatby na první pohled je trochu výjimečný, protože experti vyberou poprvé dvojici z účastníků nad čtyřicet let.

To ale nemusí být vůbec na škodu, právě naopak. Zralá dvojice už moc dobře ví, co od svého protějšku očekává, a jen tak je něco nepřekvapí.

Andrea a Roman se úplně poprvé tváří v tvář uvidí až před oltářem. Ještě předtím ale Andrea poslala Romanovi dopis, ve kterém dala průchod svým emocím.

"Jsou dny, kdy se moje výřečnost ztrácí, protože jsem přemožena pocity, které se těžko dávají do slov, proto jsem nechala promluvit své srdce. Výsledek najdeš v této dřevěné truhle, je tam vše, v co doufám a čemu bytostně věřím. Oba jsme ušli dlouhou cestu a překonali sami sebe, abychom se potkali v tento den, už teď mě těší, že vím, co nás spojuje. Říká se skoč a vesmír tě chytí," stálo v dopise.

Ženich Roman neudržel slzy a při čtení těchto řádků se rozplakal. "Úplně mě to rozsekalo, neznám ji, ale ta slova jsou mi strašně blízká," přiznal se slzami v očích.Související články

Další články