Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nejstarší MMA organizace hlásí comeback: Známý youtuber hodlá konkurovat Oktagonu

Vladimír Kadlec se hlásí jako promotér a spolumajitel Gladiátor Championship Fighting.
Zdroj: Se souhlasem GCF
+ Další 4 fotografie
Úspěch

Vladimír Kadlec alias Vladavideos, známý youtuber, influencer a nyní také spolumajitel a promotér organizace GCF. Gladiátor Championship Fighting, nejstarší a nejtradičnější MMA organizace v Česku, pod níž v minulosti zápasily ty největší hvězdy tuzemské scény, počínaje Jiřím Procházkou. Nikdy o ní však nebylo dostatečně slyšet, což nyní (nejen) Vláďa hodlá změnit. Na projektu pracoval několik měsíců a hodlá konkurovat Oktagonu. Ukradne jim Karlose Vémolu? Výzva už přišla!

Nejstarší a nejtradičnější MMA organizace v Česku, Gladiátor Championship Fighting (GCF), prochází velkou proměnou. V minulosti právě pod touto organizací zápasily ty největší tuzemské hvězdy, mezi nimiž se objevil třeba i Jiří “BJP” Procházka nebo “Terminátor” Vémola, nikdy však nezískávala takového ohlasu jako třeba Oktagon nebo již zaniklá organizace XFN. To nyní hodlá změnit jeden z nejúspěšnějších českých youtuberů Vladimír Kadlec, vystupující jako Vladavideos, v kooperaci s Radovanem Hypšem, Josefem Koukolíčkem a Matějem Kretíkem.

GCF prochází proměnou

Na projektu se pracovalo dlouhé měsíce, ještě před pár dny to Vláďa svým fanouškům tajil se slovy: “Za pár dní oznámím můj životní projekt, který mi doslova změní život a jsem šťastný, že budete u toho. Měl jsem pár měsíců v temnotě a jsem šťastný, že mohu znova jít na světlo. Miluju vás, rodino,” vzkázal koncem června přes svůj Instagram. A nyní přišel ten správný čas. “Spolumajitel a promotér nejstarší organizace GCF, rád vás poznávám,” pochlubil se. Vláďa bude hlavní tváří.

Přichází nová éra, která bude s největší pravděpodobností dosti konkurovat známé a největší české MMA organizaci Oktagonu, kterou se pyšní moderátor Ondřej Novotný a za slovenskou stranu pak Pavol Neruda. GCF už totiž brzy odkryje informace o prvním turnaji. Nově založený instagramový profil za první den sleduje přes 17 000 lidí, organizátoři dokonce stihli vyzvat i Karlose Vémolu! Přesedlá Karlos ke konkurenci, nebo zůstane věrný Oktagonu?

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy