Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nejstarší dcera Angeliny Jolie se mění v chlapce: Babička to chce ze Shiloh (13) vytřískat

+ Dalších 15 fotografií
Dcera je kluk
První biologická dcera Angeliny Jolie (44) bylo doslova vymodlená. Spolu s Bradem Pittem (55) pak dlouho doufali, že se Shiloh (13) převléká za chlapce jen dočasně. Že je to jen takové období, po němž se začne malovat a nechá se zvát od kluků na rande. Jejich přání se ale minulo účinkem, dcera se cítí být chlapcem a nejede přes to vlak!

Ještě před pubertou Angelina Jolie (44) zpozorovala, že dcera Shiloh (13) není běžnou holčičkou. Nehrála si s panenkami, ale dávala přednost angličákům. Místo šatů s puntíky se oblékala do kožené bundy. A letos už je téměř jisté, že nejde o pouhé období, které se přežene!

Zatímco Jolie je s tím smířená, dceři fandí a chce, aby se cítila dobře, její pravděpodobnou transsexualitu odsuzuje rodina Brada Pitta (55).

Hercova maminka je z vnuččina rozhodnutí chovat se a vypadat jako kluk na prášky. Nejradši by to z ní vymlátila, nahlas zatím ale vyslovila jen přání poslat Shiloh na léčení. „Babička je přesvědčena, že její vnučka potřebuje odbornou péči. Chtěla by ji umístit na kliniku, kde by byla pod dohledem psychiatrů,“ řekl americkým médiím zdroj s tím, že Angelina o takovém řešení nechce slyšet.

Shiloh si prý vydupala, aby ji rodiče a sourozenci říkali John. Zda se jedná o pouhé napodobování bratrů, anebo skutečnou transsexualitu, se ukáže až za několik let.

Mohlo by vás zajímat

Další články