Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejsprostší žena na českém Facebooku vám vzkazuje: Já jsem hezká a vy ne!

Nejsprostší žena na českém Facebooku vám vzkazuje: Já jsem hezká a vy ne!
Zdroj: facebook.com
Simonu Laňkovou už z našich textů dobře znáte. Skrývá se pod přezdívkou Bianca Johnsson, a protože to v životě neměla vůbec jednoduché, staví si kariéru na tom, že je hnusná na všechno živé. Tentokrát se jí ale něco povedlo. Ukázala se v šatech z čínského e-shopu asi tři čtvrtě roku potom, co byly všude na světě aktuální, a moc jí to v nich sluší.

Nedávno jsme vám exkluzivně odhalili, čím se vlastně Simona Laňková, která na sociálních sítích vystupuje jako Bianca Johnsson, živí. Objevili jsme ji v nabídce známého nočního klubu. Je nám to moc líto a Simona nám zbořila náš svět, jelikož jsme byli přesvědčeni, že si na všechny kabelky a luxus, kterým se pokouší prezentovat, vydělává svými videi a psaním nechutných, sprostých a urážejících statusů na Facebooku. Už jsme se s tím ale nějak smířili. Celý článek si můžete připomenout ZDE

Jsme ale rádi, že odhalení toho, jak si Simona vydělává peníze, ji nezlomilo a pokračuje dál ve své aktivní činnosti na Facebooku.

Aktuálně dala na svůj profil fotografii, kterou se snaží připomenout starou kauzu s černými průhlednými šaty, o které jsme vás informovali ZDE

Simoně to v poloprůhledných šatech z čínského e-shopu moc sluší. Jsme rádi, že se v nich cítí dobře. Koneckonců je to odpovídající oděv k její kariéře. Teď nemyslíme tu facebookovou. Přejeme Simoně krásné svátky a hodně vydělaných peněz, těšíme se na nová videa s kabelkou Louis Vuitton!

Související články

Další články