Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejsprostější trenér v dějinách OH je z Česka: Kur*a, do p*či, ona je úplně kožená!

Zase jsme nejlepší, bohužel v tomto případě ne ve zrovna pozitivním slova smyslu. Kdyby se totiž dělala anketa o nejsprostějšího trenéra v historii OH, tak to vyhraje Ivo Pažout, který trénoval svoji dceru před dvanácti lety v Aténách!

Každý trenér používá jinou taktiku, aby přiměl svého svěřence nebo svěřenkyni k nejlepšímu možnému výkonu. Český kouč Ivo Pažout se dokonce jako kouč vepsal do olympijských dějin. Někdo tak vulgární se totiž pod pěti kruhy nikdy neobjevil a dost možná ani neobjeví.

Pažout neudržel nervy na uzdě a hodně svérázným způsobem povzbuzoval svoji dceru Andreu Pažoutovou na LOH v Aténách v roce 2004. Ta nakonec svůj souboj s Kim Rjon-mi z KLDR nezvládla a skončila devátá.

„Kur*a, co to děláš, proč tam stojíš jako pí*a, nese*,“ řval na svoji dceru. „Andy, musíš bejt vostrá, jak to zkombinuješ, tak je v hajzlu,“ snažil se vymyslet vítěznou taktiku. Nakonec ale pochopil, že to na skalp soupeřky nebude: „Pos*ala si to, přestala ses prát,“ dodal smutně. Ač do toho dal Ivo naprosto vše, tak to stejně tenkrát nestačilo. Nejspíše je třeba trénovat jinak…

Související články

Další články