Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nejsmyslnější vdova Česka: Andrea Pomeje si osedlala motorku a chlubila se zadečkem

Zdroj: Filip Matušinský pro Journeyman CZ
+ Dalších 23 fotografií
ÚŽAS
Ještě před pár měsíci byla ztrhaná žalem, když pochávala zesnulého manžela Jiřího Pomeje (†54), život jde ale dál a mladá vdova Andrea Pomeje (31) si ho vychutnává plnými doušky. Nejnověji se nafotila v sedle motorek i čtyřkolek a rozhodně je na co se dívat! Další smyslné záběry najdete ve fotogalerii.

„Jsou to lechtivější fotky, ale jsem s nimi spokojená. Byla bouřka, měla jsem vyhozené koleno, do toho jsem byla z víkendu nachlazená, na místě odpadávaly kusy betonu, ale Filip to nacvakal neověřitelně rychle a výsledek je tak dobrý, že jsem to ani nečekala,“ řekla eXtra.cz Andrea Pomeje

Na oplátku ji chválí i fotograf.

„Sleduju fotky Andrey už nějakou dobu, a dlouho jsem hledal projekt, do které bych ji mohl angažovat, aby vynikla její krása a smyslnost. Kombinace její živočišnosti s rychlými stroji je pro kalendář CFMOTO 2020 to pravé. Focení probíhalo na pražském Strahově, kde nás zastihla bouřka a vichr, takže jsme na poslední chvíli museli vymýšlet nové, kryté lokace. Naštěstí se nám to myslím povedlo docela úspěšně, a i když Andrea trochu zmrzla, na fotkách to není vidět. Povedly se,“ dodal autor snímků Filip Matušinský.

S tím sérii fotek nafotila i Eva Decastelo (40) a i na ni je radost pohledět

Související články

Další články