Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější Velikonoce: Dara po sedmi letech sama s dcerou. Má jediné přání…

Dara je po dlouhé době sama s dcerou. Lauru mrzí, že přišla o
„tatínka“. Daru zase, že je sama… možná.
+ Dalších 59 fotografií
Když nedávno Dara Rolins (45) a drsný rapper Rytmus (41) oznámili, že se rozcházejí, rozesmutnili tím nejednoho fanouška. Na první pohled srdíčkový vztah trval sedm let, což je velmi dlouhá doba. Dařina dcera Laura (10) si tak stihla zvyknout na Patrika "Rytmuse" Vrbovského a teď je jí určitě moc líto, že Velikonoce tráví s maminkou bez něho. A co si Dara s Laurou přejí na svátky?

Rozchod Dary a Rytmuse zamával i s těmi, kterým je showbusiness zcela ukradený. Zpěvačka byla s rapperem celých sedm let, a teď je po skutečně dlouhé době sama s dcerou Laurou, o kterou se Rytmus staral. Důvody rozchodu hvězdného páru nejsou známy. Oba vydali stejné vyjádření na svém Instagramu a tím to pro ně končí.

Zdá se, že letošní Velikonoce budou pro obě holky těžké. Dara s dcerou si ale přejí jediné. Klid. „Nechť jsou vaše dny volna a velikonoční svátky plné klidu… to si přejeme i my,“ napsala Dara jako status k fotografii, kde pózuje s dcerou společně se zajícem.

Spekuluje se, že za koncem vztahu může být slovenský model David Meszaros, který si zahrál v Dařině klipu Miesta, kde se herecký páreček objímal natolik, že z toho snad i musela vzniknout láska.

Mohlo by vás zajímat

Další články