Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEJSMUTNĚJŠÍ VÁNOČNÍ DÁREK! Diblík Yvetta Blanarovičová dostala pod stromek kopačky

Má co nabídnout, ale chlapi to bohužel neocení.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Krásná padesátnice Yvetta Blanarovičová (53) sice na sobě neustále pracuje a vypadá lépe než třicátnice, jenže štěstí v lásce jí to nepřináší. Dokonce dostala kopačky těsně před Vánoci.

Kdyby známá herečka napsala knihu o svých zpackaných vztazích, tak by to vyšlo na pořádný román. Nikdy na muže neměla štěstí, vždy jí jen zlomili srdce. Dokonce i teď, v čase předvánočním. Ale i když se to stalo v době, kdy by se lidé měli sbližovat a mít rádi, nikoliv dávat podpásovky, tak se Yvetta snaží udržet dekorum.

„Rozešli jsme se. Ale myslím, že ve velmi přátelském duchu. Je to velmi fajn člověk a byl nejen mým partnerem, ale také výborným kamarádem. Smůla to určitě není, možná by byla, kdybychom se nepotkali. Nelituji ani den, ale je to minulost a musíme jít dál,“ svěřila se Blesku zpěvačka a herečka.

I když se snažila svou lásku před veřejností tajit, aby náhodou o ni nepřišla, tak ani opatrnost růže nepřinesla. Kámen úrazu měla být Yvettina vytíženost, protože když nevystupuje v divadle, tak jezdí po koncertech.

„Uvědomili jsme si oba, že rozchod byla jediná správná volba,“ dodala. Takže u stromečku se zas objeví jen se svým synem Matyášem (28). Ale může si od Ježíška aspoň přát nový vztah a doufat, že to bude konečně ten pravý.

Související články

Další články