Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější Vánoce v životě: Tyto české celebrity si nejkrásnější svátky roku vůbec neužijí!

Zdroj: Profimedia.cz
ŽIVOTNÍ TRABLE
Většina lidí, a to i dospělých, považuje konec prosince za nejhezčí období roku. Lidé jsou k sobě štědří a taky tak nějak hodnější, všude vládne atmosféra, která se jen tak jindy nedá zopakovat. Jsou ale tací, kteří letos nebudou patřit k těm, kdo by si Vánoce užili nejvíc. Kteří ze známých lidí mají nyní úplně jiné životní starosti, než aby zdobili stromky a sháněli dárky?

Jiří Pomeje (54)

Už má zkažené druhé Vánoce za sebou. Loni pobýval ve špitále pro problémech spojených s rakovinou hrtanu, před pár týdny se ale dozvěděl děsivou zprávu o nádoru v kostech V poslední době se bohužel taky znovu projevila předchozí nemoc

Prognózy jsou absolutně nejisté. Jiří si sice nepřipouští, že by snad boj nad nemocí, který často bývá marný, nemohl vyhrát, ale na Štědrý den bude mít úplně jiné starosti, než jsou koledy nebo vánoční atmosféra.

V nemocnici se personál snaží za pomoci prášků a morfia zajistit, aby ho netrápily bolesti. Pomeje ale čekají také další kroky v léčbě; lékaři se totiž rozhodli, že zabodují

Kdyby se stal zázrak a ještě se podařilo nemoc porazit, patrně by si ty příští svátky „Pomík“ užil mnohem víc.

Andrea Pomeje (30)

Po rozchodu s manželem by si asi mohla užívat dojemných reakcí na Vánoce od malé dcerky Aničky (5). Jenže Andy je přes konec manželství posledními zprávami zdrcená a pořád myslí na to, jaké by to především pro malou bylo, kdyby se nemoc jejího táty nepodařilo zvládnout. Snad ji aspoň trochu utěší její nový přítel Petr Plaček

Petr Vlasák (43)

Tento sympatický chlapík, od něhož mají módní boxerky snad už všichni pánové v republice, se také snaží vyhrát nad rakovinou. Expřítel Dary Rolins nebo Kateřiny Průšové už s ní bojuje potřetí.

Prvně před deseti lety měl trenýrkový král nádor na mozku o velikosti pomeranče, před rokem a půl se bohužel objevil zase, jen byl o dost menší. A nedávná preventivní kontrola odhalila dva nálezy o velikosti špendlíkové hlavičky.

Petr Vlasák už musí být otrávený, kolikrát boj se zákeřnou chorobou musel podstoupit. I pro něj tak letošní Vánoce nejspíš půjdou stranou. Hlavní je nyní pro něj i pro manželku Gábinu a dceru Simonu udělat všechno pro to, aby se ve zdraví dožil těch příštích.

Václav Postránecký (75)

Tento herecký bard zničehonic na podzim oznámil okamžitý konec v seriálu Krejzovi i v dalších pořadech, v nichž vystupoval. Omluvil se s tím, že musí napnout veškeré síly do boje s nemocí

O jakou jde, oficiálně neřekl, někteří ale spekulují nad tím, že jde o rakovinu dutiny břišní, konkrétně střev. Podstoupil operaci a chemoterapie.

Na konci roku mu mají říci, jak to s ním vypadá. A nejen kvůli jeho zdravotnímu stavu tak není oslava vánočních svátků hlavní prioritou. „Jsem nepohyblivý, to je mrzutý, a od toho se teď můj život odvíjí. Rodina mi ale řekla, ať se o nic nestarám a nechám všechno tentokrát na nich, že vše zorganizují,“ řekl Aha! Václav Postránecký.

Související články

Další články