Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější tajemství manžela Ewy Farné: Maminka Martina Chobota spáchala sebevraždu obzvlášť krutým způsobem!

+ Další 4 fotografie
Ewa Farna zná svého manžela Martina Chobota dlouhých 9 let. Potkali se v kapele a chodí spolu 4 roky. Na konci září byla utajená veselka a páreček odjel na svatební cestu. I když Martin vypadá na všech fotkách jako usměvavý sympaťák, tak se před několika lety musel vyrovnávat s těžkou rodinnou ztrátou.

Martinova matka Eva Chobotová-Suchánková (✝41) byla známá výtvarnice. Měla dva syny, kromě Martina i staršího Františka. S jejich otcem Zdeňkem, majitelem autoškoly, se rozvedla dva roky předtím, než spáchala sebevraždu.

„Nevím, co za tím bylo, ale když Martinovi bylo čtrnáct, Eva spáchala sebevraždu. Oběsila se. Našel ji prý jeden ze synů v hale,“ prozradil serveru Super.cz zdroj z Dobřichovic, kde tehdy rodina žila. Což je obzvláště kruté, protože musela vědět, že ji doma najde někdo z rodiny…

„Vedle úspěšné dráhy umělecké byl v posledních letech její soukromý život poznamenán velkou nepřízní osudu, která vyústila v její předčasný odchod ze života,“ psalo se tenkrát v Informačním listu Dobřichovic.

A Martin se svým bratrem Františkem se museli vyrovnat s další ztrátou. Po matce totiž odešel i jejich otec. „Tvrdilo se tu o jeho konci všelicos, ale každopádně už také nežije,“ dodal zdroj ke smutné informaci.

Bratři se tak museli v nízkém věku postarat sami o sebe. I přesto vyrostl z Martina skvělý mladý muž, který nakonec oslnil jednu z našich nejznámějších zpěvaček.

Související články

Další články