Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější tablo: Tyhle děti se stále hledají po KRVAVÉM ÚTOKU V MANCHESTERU!

+ Dalších 8 fotografií
22 mrtvých a 59 zraněných. Taková je děsivá bilance z pondělního útoku v Manchesteru. Ten proběhl během koncertu zpěvačky Ariany Grande, kterou milují hlavně děti a teenageři. Na místě vypukla panika a zranění byli převezeni do okolních nemocnic. Teď po svých dětech rodiče pátrají na sociálních sítích!

„Neviděli jste ji? Měla na sobě červené šaty a čelenku ve vlasech,“ píší rodiče na Twitter a k zoufalé zprávě přidají fotku svého potomka či kamaráda. Takto se hledají nezvěstní z tragického koncertu.

Je zřízena speciální linka, kam se pomohou obrátit svědci a všichni rodiče.

Podle svědků se výbuch ozval z foyer sálu. Poté vypukla panika a všichni se snažili dostat ven. „Ozvala se rána – a všichni se zastavili, padli na podlahu a začali křičet. Byl to hrozný zmatek. Zvedli jsme se, když už to vypadalo, že je situace bezpečnější, a snažili jsme se odtamtud co nejrychleji utéct,“ popsal dění v Manchester Areně Josh Elliott.

Video ukazuje, jak se dav mladých lidí pokoušel co nejdříve dostat ze sálu. Je vidět, že někteří lidé zůstali bezmocně zaklíněni mezi sedadly a nemohli se pokusit ani utéct.

Nyní všechny, kdo se z útoku nevrátili, zoufale hledají rodiče a kamarádi na sociálních sítích.

Související články

Další články