Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější svědectví z Manchesteru: Doteď si vybírám lidskou kůži z vlasů!

+ Dalších 10 fotografií
Během koncertu zpěvačky Ariany Grande v Manchesteru se odpálil sebevrah. Zabil nejméně 22 lidí, přes 60 zranil. Na místě vypukla panika a lidé se snažili co nejdřív dostat ven. Někteří zůstali uvězněni v sedadlech, jiní zoufale skákali ze zábradlí do davu. Z místa tragédie začínají pomalu přicházet děsivá svědectví.

Do bomby umístil útočník hřebíky, aby zranil co největší množství lidí. Někteří z těch, co přežili, museli proběhnout mezi mrtvými a zraněnými. Stejně jako Abby Mullen.

„Krev a lidská kůže byly úplně všude. Včetně mé kabelky a vlasů. Stále si z hlavy vytahuji kousky kůže. Nikdy bych nečekala, že něco takového se stane zrovna mně. Výbuch byl ode mě centimetry,“ říká mladá dívka z Airdrie, oblasti severního Lanarkshiru.

„Ten strašný zvuk, krev a zranění, lidé utíkající bez kusů kůže. Tohle už nikdy nevymaže z paměti nikdo, kdo tam byl. Viděla jsem malou holčičku brečet v rohu. Pořád vykřikovala, že ztratila svoji sestřičku a nemůže ji najít,“ dodává stále otřesená Abby smutné detaily.

Související články

Další články