Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Nejsmutnější přání k Vánocům Denisy z MasterChefa: Bojovnice s rakovinou mozku poprosila Ježíška o prodloužení života

Denise Cziglové to moc slušelo.
Zdroj: Se souhlasem D. Cziglová
+ Dalších 8 fotografií
rakovina

Je to pouhých pár dní, co Denisa Cziglová, kterou si diváci pamatují z oblíbené reality show MasterChef, oznámila zdrcující zprávu, že nákladná léčba rakoviny mozku, kterou podstoupila, selhala. Zhoubný tumor se rozšířil na dalších místech, která jsou bohužel neoperovatelná. Maminka dvouleté holčičky nyní na svém Instagramu zveřejnila srdcervoucí vánoční přání. 

Léčba selhala

Bývalá účastnice reality show MasterChef Denisa Cziglová v posledních dnech zažívá období, které si málokterý člověk vůbec dovede představit. Poté, co podstoupila velmi nákladnou léčbu, která měla zastavit šíření jejího onkologického onemocnění, jež napadlo její mozek, ze dne na den vyhasla její jediná naděje.

Od odborníků vyslechla krutý ortel. Léčba přestala fungovat a nádory na jejím mozku se bohužel rozšířily. Nově se objevily na místech, která jsou neoperovatelná, a i když sympatická brunetka uvedla, že netuší, kolik času jí na světě ještě zbývá, lze si domyslet, že její vyhlídky na další život jsou spíše nepříznivé.


Smutné přání

Maminka dvouleté Izabelky, která pro ni dosud byla největším hnacím motorem v boji se zákeřnou nemocí, na svém Instagramu zveřejnila vánoční přání, jež vhání slzy do očí. "Milý Ježíšku, ja vím, že to, co po tobě chci, je už moc příliš. Já vím, že tehdy jsem tě prosila o 5 let a už to bude 10 let, co jsi mi dal. Já vím, prodloužil jsi mi už tento rok. Vím, že člověk se musí umět smířit s každou variantou a pokračovat zase dál, i když to bolí. Ale kdybych si mohla ještě něco přát, tak ty víš," uvedla Cziglová na sociální síti.

Ještě v době, kdy Denisa pevně věřila v účinnost bio léčby, poskytla emotivní rozhovor pro eXtra.cz, v němž popsala momenty, kdy musela dojít k zásadnímu smíření. "Hodně jsem chodila ke své kamarádce, není to psycholožka, ale numeroložka. Vždycky jsem se tam vybrečela, ale ona mě zároveň naučila to, jak si život užívat a zároveň se smířit s tím, že už odtud budu asi odcházet. A to mi vlastně nejvíc pomohlo se z téhle situace dostat a možná mi to paradoxně pomohlo v tom, že jsem zase tady," prozradila s milým, avšak smutným úsměvem.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy