Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější pes na světě: Labradora Sullyho od zesnulého George Bushe teď čeká nový osud

+ Dalších 7 fotografií
smutek
Ameriku zasáhla 30. listopadu zpráva o úmrtí bývalého prezidenta USA George H. W. Bushe. Na instagramovém účtu s názvem sullyhwbush se nyní objevila fotografie asistenčního psa zesnulého Bushe, který svého páníčka hlídá, dokud může. Srdceryvný snímek ukazuje Sullyho, který leží před rakví, na níž je položena americká vlajka. Ten bude už brzy pomáhat vojákům zraněným v boji.

George H. W. Bush bude pohřben po boku své milované ženy Barbary, která zemřela letos v dubnu. Jeho rakev bude po celou dobu provázet labrador Sully, který bývalému prezidentovi asistoval od začátku letošního roku. Na Instagramu byla zveřejněna dojemná fotografie zachycující Sullyho, smutně ležícího před rakví svého pána.

Dvouletý labrador asistoval Bushovi jen několik měsíců, vzniklo však mezi nimi silné pouto. Sully například otevíral dveře a podával svému pánovi vyzvánějící telefon, dokonce ho doprovázel k volbám do amerického Kongresu. Nyní, po pánově smrti, bude Sully pomáhat zraněným vojákům.

Ještě než se Sully mohl stát asistenčním psem bývalého prezidenta USA, musel projít výcvikem. Tím ho provedla organizace America's VetDogs, která cvičí asistenční psy pro veterány.

V galerii se můžete podívat na fotografie, díky kterým nejeden snadno pochopí, jak silné pouto vzniklo mezi Georgem H. W. Bushem a mezi labradorem Sullym. Toho teď čeká přechod k jinému páníčkovi, některému ze zraněných vojáků, kteří se bez asistence neobejdou.

Mohlo by vás zajímat

Další články