Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější období v životě: Petru Zvěřinovi z Václaváku zemřel nejbližší člověk

+ Dalších 10 fotografií
Hvězda první řady reality show VyVolení prožívá velmi bolestivé období. Petr Zvěřina (40) dorazil na večírek a prozradil na kameru eXtra.cz, že v posledních týdnech změnil životní priority. Zemřel mu otec a milovaný pes. Bouřlivák z televizní soutěže přiznal, že si rovná priority a má za sebou složité emoční období.

Proslavil se jako Petr z Václaváku, který nepřijel na babetě. To je hláška, kterou Zvěřina bavil národ ve vile VyVolených. Na křtu hudebnice Electric Lady (Tereza Rays) ale nebyl zcela ve své kůži. Už při příchodu na křest na něm bylo vidět, že s ním není vše v pořádku.

„Před třemi měsíci mi zemřel tatínek a zemřel mi i milovaný pes. Hodně to bolí a uvědomil jsem si mnohé, že trávit čas s milovanými bytostmi je nejdůležitější. Nikdy totiž nikdo neví, jak dlouho tady budeme,“ smutným hlasem svěřil pro eXtra.cz Petr Zvěřina.

I když Petr momentálně prožívá velmi smutné období, během večera se trochu uvolnil. „Byl to velmi zdařilý křest. Škoda že nejsem optimálně naladěn na zábavu. Ale nakonec jsem si to i užil,“ dodala hvězda VyVolených. Na snímky ze křtu se podívejte ve fotogalerii.

Související články

Další články