Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Smutné narozeniny s démony: Víťa Starý z Mandrage slaví 31, vypadá ale na 50

Zdroj: Reprofoto FTV Prima
+ Dalších 14 fotografií
problém
Víťa Starý z Mandrage překročil třicítku, budou to pro něj možná nejsmutnější narozeniny vůbec. Oslavuje teprve jednatřicáté narozeniny, mnozí by však řekli, že už minimálně padesáté. Na svůj mladý věk nevypadá vůbec ve formě.

Zpěvák oblíbené hudební kapely Mandrage oslavuje narozeniny. Víťa Starý je ode dneška v klubu jednatřicátníků. Bohužel to pro něj budou možná ty nejsmutnější narozeniny v životě. Víťa si totiž aktuálně prochází těžkým obdobím.

Těžké období

Těsně před Vánoci kapela obeznámila fanoušky se smutnou novinkou, že si na nějaký čas berou pauzu. Po únorovém turné chtějí přerušit činnost kapely. Fanoušci by si přáli, aby Víťovi pomohli ihned a na turné se vykašlali úplně.

Důvodem jsou problémy zpěváka Víti Starého, který si podle jejich slov prochází těžkým obdobím. Je třeba mu pomoci a kapela chce stát při něm.

Narozeniny s démony

Apolinář je nejosobnější zpovědí Starého. Zpívá tam o tom, jak bojuje s vlastními démony. Co měl těmi démony na mysli, můžeme všichni jen spekulovat.

Většina fanoušků v tom má však jasno. Za Víťovými problémy stojí návykové látky, tvrdí. Je tedy dost možné, že s démony oslaví i 31. narozeniny…

Každopádně kvůli démonům vypadá zpěvák Mandrage mnohem starší, než je. Není vůbec v dobré kondici a celý chátrá. Má povypadané zuby, prořídlé vlasy a pohublý obličej. Doufejme, že se Víťa brzy zotaví a alespoň trochu se přiblíží vzhledu odpovídajícímu jeho věku.

Jak se Víťa děsivě proměnil se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články