Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější narozeniny Kateřiny Kristelové: Kulatiny slaví bez milovaného Tomáše

Zdroj: Profimedia.cz, eXtra.cz a Instagram
+ Dalších 15 fotografií
řepka v base
Musela změnit plány... Kateřina Kristelová (40) věřila, že Tomáš Řepka (45) půjde z vězení na svobodu už před jejími narozeninami. Jenomže soudce žádost o předčasné propuštění nekompromisně zamítl. Kristelová tak musí oslavit životní jubileum bez milovaného partnera.

Kateřina Kristelová se narodila před 40 lety v jihočeském Radeníně, už jako malá se ale s rodiči přestěhovala do Prahy. Než se stala profesionální moderátorkou, stihla se stát Miss tábora Kounice a byla také součástí Dismanova dětského rozhlasového sboru.

Zraky všech zvědavců se ale v posledních měsících na Kristelovou upírají kvůli jejímu partnerovi Tomáši Řepkovi. Ten si v plzeňské věznici na Borech odpykává trest mimo jiné za falešné pornoinzeráty na bývalku Vlaďku Erbovou. Kateřina doufala, že Tomáš se na svobodu dostane už 11. listopadu, pak ale přišla čára přes rozpočet.

Oslava bez pekaře Tomáše

Soudce totiž Řepkovu žádost zamítl a předčasné propuštění se nekonalo. Zatímco Kristelová dnes slaví čtyřicátiny, bývalý fotbalista stále sedí a život venku vidí jen skrze mříž.

Přestože se Kateřině změnily plány na narozeninovou oslavu, na níž bude Tomáš chybět, z rozhodnutí soudu se nehroutí. „Tomáš zažil v životě hodně těžkých zápasů, dá i druhou půli, kterou nastupuje. Děkujeme oba za podporu,“ vzkázala statečná moderátorka. Možná se v budoucnu dočká i domácího dortu od Tomáše, který během výkonu trestu pracuje v pekárně.

K životnímu jubileu přejeme Kateřině Kristelové jenom to nejlepší!

Související články

Další články