Justine se stala maminkou už v 18 letech. Po tom, co byla šťastná a spokojená, si přestala hlídat váhu a stala se z ní baculka. Hubnout jí moc nešlo a ani se jí nechtělo. Tak si řekla, že když má muže a děti, nepotřebuje být štíhlá modelka. Došlo to ale tak daleko, že její váha skončila na 140 kilogramech.

Přejídala se a jedla nezdravě. „Někdy jsem si po večeři dala ještě další tři porce,“ vzpomíná na svůj apetit. Ráda si dopřála sladkosti, koblihy a čokoládu. Takhle se stravovala skoro 10 let. Jenže se stala obrovská tragédie. Její manžel spáchal sebevraždu. Sáhla si až na dno a musela celý svůj život přehodnotit.

„Mít blízkého člověka, který se sám zabil, je jedna z nejhorších věcí vůbec. Sáhla jsem si až na dno, bylo to hrozné,“ říká Justine. Navíc jí později zemřela maminka. Musela tak překonat velmi náročné období.

Justine musela začít zase normálně žít. Změnila svůj životní styl a našla opět smysl života. „Když jsem všechno přehodnocovala, musela jsem se k životu postavit čelem. A tak jsem si začala dávat všechny možné výzvy, které jsem musela zvládnout,“ řekla Justine. A jedna z nich bylo to, že zhubne. Celý rok si každý den dělala selfie, aby viděla, jak pomalu shazuje svá přebytečná kila.

Zaplatila si osobního trenéra a chodila šestkrát týdně cvičit. „Fotografie byly mou velkou motivací. Vždy když jsem ten snímek viděla, dokopala jsem se jít do posilovny,“ popisuje. Po sedmi měsících zhubla 45 kilogramů.

Po celém roce, kdy na sobě tvrdě makala, váží 82 kilogramů. Zhubla skoro polovinu svojí váhy. „Už se mi nikdo neposmívá, že jsem tlustá,“ směje se Justine. Nadšený je i její trenér. Justine teď ví, že když se chce, tak člověk může dosáhnout opravdu všeho.