Tříletá Phoebe se toulala ulicemi britského městečka Burton On Trent, když si jí všiml jeden strážník, který měl zrovna volno. Dívenky se zeptal, kam jde a kde má maminku. Ta smutně odvětila, že jde do školky. Sama vyrazila, protože nemohla vzbudit svou maminku.

Strážníkovi se to zdálo divné, a tak řekl holčičce, aby ho zavedla k ní domů. Když dorazili na místo, naskytl se mu ten nejsmutnější pohled. Maminka dívenky nejevila známky života. Muž neváhal a urychleně zavolal záchranku. Ženě už nebylo pomoci.

Zjistilo se, že třicetiletá maminka Nicolla Rushton zemřela přirozenou smrtí. Celý případ je i nadále předmětem vyšetřování.

Zatím se neví, co bude s tříletou princeznou, která přišla o maminku. Jestli si ji vezmou do péče příbuzní, nebo bude umístěna do dětského domova, nikdo neřekl. Malá Phoebe se teď bude muset vyrovnat s obrovskou ztrátou. Tahle dívenka je teď nejsmutnější na světě.

Lidé ze sousedství se z tragédie také jen těžko vzpamatovávají. Nemohou tomu uvěřit. Všichni se shodují, že Nicolla vypadala zdravě a nic nenasvědčovalo tomu, že by mohla zemřít. Na okolí působila jako šťastná a milující matka. Byla velmi tichá a moc toho se sousedy nenamluvila. I tak na ni všichni vzpomínají jako na milou a sympatickou mladou maminku.

Sousedé pokládají ke dveřím jejího domu kytice a svíčky. Nejvíc se modlí za holčičku, aby nemusela do dětského domova.