Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější holčička na světě: Po probuzení se jí zhroutil svět

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Phoebe jsou teprve tři roky a už v tak raném věku musela prožít obrovskou tragédii. Její ráno začalo jako každé jiné. Vzbudila se a šla za maminkou do ložnice, že je čas se chystat do školky. Jenže s maminkou to ani nehnulo. Holčička byla zmatená, nevěděla co se s maminkou děje. A tak se vypravila do školky sama.

Tříletá Phoebe se toulala ulicemi britského městečka Burton On Trent, když si jí všiml jeden strážník, který měl zrovna volno. Dívenky se zeptal, kam jde a kde má maminku. Ta smutně odvětila, že jde do školky. Sama vyrazila, protože nemohla vzbudit svou maminku.

Strážníkovi se to zdálo divné, a tak řekl holčičce, aby ho zavedla k ní domů. Když dorazili na místo, naskytl se mu ten nejsmutnější pohled. Maminka dívenky nejevila známky života. Muž neváhal a urychleně zavolal záchranku. Ženě už nebylo pomoci.

Zjistilo se, že třicetiletá maminka Nicolla Rushton zemřela přirozenou smrtí. Celý případ je i nadále předmětem vyšetřování.

Zatím se neví, co bude s tříletou princeznou, která přišla o maminku. Jestli si ji vezmou do péče příbuzní, nebo bude umístěna do dětského domova, nikdo neřekl. Malá Phoebe se teď bude muset vyrovnat s obrovskou ztrátou. Tahle dívenka je teď nejsmutnější na světě.

Lidé ze sousedství se z tragédie také jen těžko vzpamatovávají. Nemohou tomu uvěřit. Všichni se shodují, že Nicolla vypadala zdravě a nic nenasvědčovalo tomu, že by mohla zemřít. Na okolí působila jako šťastná a milující matka. Byla velmi tichá a moc toho se sousedy nenamluvila. I tak na ni všichni vzpomínají jako na milou a sympatickou mladou maminku.

Sousedé pokládají ke dveřím jejího domu kytice a svíčky. Nejvíc se modlí za holčičku, aby nemusela do dětského domova.

Související články

Další články