Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější Dušičky: Majka (†33) zemřela při porodu, synové pláčou u jejího hrobu

+ Dalších 8 fotografií
Tragický příběh
Svoje milované syny už nikdy neobejme ani nepolíbí. Při porodu třetího dítěte totiž Majka (†33) zemřela. Zdrcení chlapci už mohou maminku navštěvovat jedině na hřbitově...

Tragický příběh ze Slovenska chytil všechny v létě za srdce. Majka šla poslední červencový den do porodnice v Považské Bystrici. Místo toho, aby se radovala z miminka, upadla do kómatu a už se neprobrala.

Po třiatřicetileté mamince zůstali tři synové a manžel Patrik. „Děti stále myslí na maminku, pláčou za ní a ptají se, proč právě ona a proč právě nám. Lukášek mi řekl, že už se může vrátit, že už bylo v nebíčku a ví, jaké to tam je. Jsou to velmi silná slova a někdy ani nevím, co jim na to mám odpovědět,“ řekl serveru pluska.sk.

Tento den je pro chlapečky jeden z nejtěžších. Na Dušičky poprvé nešli na hřbitov s maminkou, ale za maminkou. „Chybí jim strašně, tak jako i mně. I když uplynul určitý čas, jednoduše její přítomnost a milé slovo v našem bytě chybí. Kdyby se všechno dalo vrátit zpět, aby opět mohla být s námi,“ dodal Patrik.

Mluvilo se o tom, že lékaři se o Majku nepostarali dostatečně. Vyšetřování však zatím neskončilo. Nebohá žena zemřela vlivem multiorgánového selhání obklopena svými nejbližšími.

Mohlo by vás zajímat

Další články