Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější dny slavného zpěváka (39): Jeho malý syn (†3) se UTOPIL

Zdroj: Facebook
+ Dalších 18 fotografií
neštěstí
Nejsmutnější dny svého života prožívá americký country zpěvák Granger Smith. Ve věku 3 let tento svět opustil jeho nejmladší syn River Kelly Smith. O smutné zprávě informoval své fanoušky na sociálních sítích.

Americký zpěvák Granger Smith posbíral všechny zbytky svých sil na to, aby fanoušky informoval o smrti svého syna. "Musím vám sdělit nemyslitelnou novinu. Ztratili jsme našeho nejmladšího synka Rivera Kellyho Smithe. I přes veškerou snahu lékařů nebylo možné ho oživit a zemřel v důsledku tragické nehody. S manželkou Amber jsme se rozhodli říct synkovi poslední sbohem a darovat jeho orgány, aby mohly jiné děti dostat druhou šanci," popsal strašlivou situaci Smith.

Horší časy ve svém životě zpěvák nezažil. "Celá má rodina je naprosto zdrcená, zlomilo nám to srdce, ale je nám útěchou, že teď už je nahoře s otcem stvořitelem. River byl výjimečný a věděl to každý, kdo ho znal. Nelze ani vyjádřit jakou radost nám do života přinesl, jeho světlo bude vždy v našich srdcích. Zda jsou i další slova, která bych mohl říct, nevím. Žádná mě už nenapadají. Milujte vaše blízké. Nikdy v životě nám nebylo tak, jako teď," zakončil.

Ačkoliv příčinu smrti svého syna Granger Smith neuvedl, jeho tiskový mluvčí časopisu People sdělil, že se malý chlapeček utopil. Rodiče moc prostoru na truchlení nemají, doma mají ještě dvě děti, o které se musí starat. Požádali však veřejnost, aby jim nebyly posílány dary. Lidé mají prý raději jménem Rivera darovat peníze do nemocnice, ve které se ho lékaři pokusili zachránit. Dle jejich slov prý byli skutečně úžasní a dělali vše, co mohli.

Související články

Další články