Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější den se stal nejšťastnějším: Rodiče se dozvěděli, že jejich syn zemřel. On jim však po pár hodinách otevřel dveře!

Zdroj: facebook.com

Ne nadarmo se vypráví vtipy o policajtech Ale toto naprosté selhání policistů z Aljašky rozhodně vtipné není. Popletli si totiž totožnost mrtvého muže a smutnou zprávu šli oznámit úplně jiné rodině.

Karen a Jay Priest byli v šoku, když jim policisté ve tři ráno oznámili informaci, že jejich syn se zabil při autonehodě. Zdrceni to jeli oznámit jeho přítelkyni. Když ale zaklepali na dveře jejího domu, otevřel jim jejich syn.

Otec muže začal okamžitě vzlykat a matka byla v šoku. "Nechápal jsem, proč tak křičí. Předtím jsem jenom spal. Vykřikovali „Chvála Ježíši" a "To je zázrak"," řekl údajně mrtvý Justin Priest.

Policie totiž popletla křestní jméno a datum narození. Jinak oběť opravdu měla příjmení Priest.

Šéf aljašské policie se rodině omluvil za utrpení způsobené chybou a zjišťují, kde pochybení nastalo.

"Byl jsem šokován a překvapen. Musel jsem ho popadnout a obejmout ho. Nejsmutnější den se stal nejšťastnějším. V životě jsem takto neplakal," svěřil se otec Justina.

Rodina je teď "díky" policistům asi nejšťastnější rodinou na světě. Vyjádřila také upřímnou soustrast rodičům, jejichž syn opravdu při autonehodě zemřel.

Související články

Další články