Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější den Meghan Markle: Na královských dostizích zažívala muka kvůli jednomu muži

Meghan smutnila na Ascot závodech.
+ Dalších 33 fotografií
Meghan Markle (36) je sice novopečenou manželkou prince Harryho (33) a čerstvou vévodkyní ze Sussexu, ale na nedávno proběhlých královských dostizích jí muselo být spíše do pláče. Vzhledem k tomu, že se její otec neobjevil na svatbě, zůstal jeho oblek nevyužitý, a tak si ho odkoupil zcela cizí člověk, a to ještě za poloviční cenu. Na prestižních závodech se neubránila smutku.

Royal Ascot. Tak se nazývají prestižní dostihové závody, na kterých nesmí chybět početná královská rodina, kam od nedávna spadá i Meghan Markle (36). Tam se sice během kočárového průvodu i gratulace žokeji k vítězství tvářila šťastně, ale opak byl pravdou.

V daný den totiž musela snášet pohled na muže, který měl na sobě oblek, ale ne jen tak ledajaký. Přesně ten měl mít na sobě v den svatby tatínek Meghan, který se jak známo nedostavil. Za poloviční částku £2,000 (téměř 60 000 korun) ho odkoupil Johnno Spence, což je velké jméno v PR světě dostihových závodů, píše Daily Mail.

Meghan pak musela celou dobu snášet pohled na jeho osobu a myslet při tom na to, že vztahy s jejím tatínkem nejsou zrovna ideální.

Mohlo by vás zajímat

Další články