Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejsledovanější tvář českého internetu ukázala fotografii z dětství. Uhodnete, o koho jde?

Kdo by to mohl být?
Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Blonďatá, usměvavá, s roztomilým výrazem v obličeji. Ptáte se, kdo je ta krásná šestiletá holčička na fotografii? Je to momentálně na Instagramu nejsledovanější člověk z Česka, moderátorka, youtuberka a v poslední době i zpěvačka.

Pořád nevíte, o koho jde? Nemůže to být nikdo jiný, než nejsledovanější youtuberka a momentálně i královna českého Instagramu Nikola Čechová alias ShopaholicNicol (28). A proč fotografii z dětství zveřejnila na sociální sítě?

Nicol se povedlo pokořit více než 600 000 sledujících na Instagramu, a tak se pořád drží na první příčce jako nejsledovanější. Co k tomu youtuberka napsala? „600 000 sledu­jících? Wau. To je asi jediný, co jde napsat. Je neuvěřitelný, že taková masa zná tak malou osobu, jako jsem já.“

„Nevěděla jsem, co přidat jako "oslavnou“ fotku, tak jsem vybrala 6letou Nikču, která si očividně ujížděla na Harrym Potterovi a lacláče byly must have. Nic se nezměnilo. Děkuji za každý follow, lajk, komentáře, ale hlavně zprávy, které mi dělají největší radost. Snad vás budu bavit i v roce 2018," dodala na závěr Nicol.

Související články

Další články