Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nejsledovanější pořad nedělního dne: Stockholmský syndrom diváky zklamal

Nejsledovanější pořad nedělního dne: Stockholmský syndrom diváky zklamal
Zdroj: Česká televize
+ Dalších 10 fotografií
Zklamání
Druhý díl minisérie Stockholmský syndrom byl pro mnohé zklamáním. V prvním díle nasadila Česká televize laťku opravdu vysoko. Druhý díl už taková sláva nebyla, i tak byl ale nejsledovanějším pořadem nedělního večera.

V neděli večer odvysílala Česká televize druhé a zároveň poslední pokračování kriminální minisérie Stockholmský syndrom. Detektivní drama Dana Svátka po prvním díle vyvolalo ohromné nadšení a diváci ihned začali jásat. Bohužel druhý díl už takové ovace nesklidil.

Vysoká sledovanost, velké zklamání

Ačkoli bylo druhé pokračování Stockholmského syndromu nejsledovanějším pořadem nedělního večera i celého dne, od diváků moc poklon neobdrželo. Závěrečný díl na obrazovkách sledovalo úctyhodných 1,4 milionu diváků, jenže ne všichni byli se závěrečným dílem spokojeni.

Fanoušci si stěžují, že byl díl zbytečně dějově přeplácaný. Zůstala hořká pachuť a spousta nezodpovězených otázek. "Manželská nevěra, krumpáč v zádech, zastřelení, ale hlavně zůstane mnoho nezodpovězených a nevyřešených věcí. Sliboval jsem si od druhého dílu víc, přišlo mi to takové nedokončené," stěžoval si jeden z diváků.

Závěr byl dost chaotický a rychlý. Diváci si neumí vysvětlit, proč první díl naprosto nadchl a druhý byl takovým zklamáním. "Na závěr došly štábu asi prachy. Jinak si nedovedu vysvětlit, jak někdo může takhle našlápnutý film totálně, ale totálně zazdít! Druhy díl fakt obrovské zklamání," klepala si na čelo další z divaček.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy