Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Nejsledovanější pořad nedělního dne: Stockholmský syndrom diváky zklamal

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 11 fotografií
Zklamání
Druhý díl minisérie Stockholmský syndrom byl pro mnohé zklamáním. V prvním díle nasadila Česká televize laťku opravdu vysoko. Druhý díl už taková sláva nebyla, i tak byl ale nejsledovanějším pořadem nedělního večera.

V neděli večer odvysílala Česká televize druhé a zároveň poslední pokračování kriminální minisérie Stockholmský syndrom. Detektivní drama Dana Svátka po prvním díle vyvolalo ohromné nadšení a diváci ihned začali jásat. Bohužel druhý díl už takové ovace nesklidil.

Vysoká sledovanost, velké zklamání

Ačkoli bylo druhé pokračování Stockholmského syndromu nejsledovanějším pořadem nedělního večera i celého dne, od diváků moc poklon neobdrželo. Závěrečný díl na obrazovkách sledovalo úctyhodných 1,4 milionu diváků, jenže ne všichni byli se závěrečným dílem spokojeni.

Fanoušci si stěžují, že byl díl zbytečně dějově přeplácaný. Zůstala hořká pachuť a spousta nezodpovězených otázek. „Manželská nevěra, krumpáč v zádech, zastřelení, ale hlavně zůstane mnoho nezodpovězených a nevyřešených věcí. Sliboval jsem si od druhého dílu víc, přišlo mi to takové nedokončené,“ stěžoval si jeden z diváků.

Závěr byl dost chaotický a rychlý. Diváci si neumí vysvětlit, proč první díl naprosto nadchl a druhý byl takovým zklamáním. „Na závěr došly štábu asi prachy. Jinak si nedovedu vysvětlit, jak někdo může takhle našlápnutý film totálně, ale totálně zazdít! Druhy díl fakt obrovské zklamání,“ klepala si na čelo další z divaček.

Související články

Další články