Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejsledovanější objev hudební scény přichází s další peckou! Překoná tři miliony zhlédnutí prvního hitu Lhůta záruční?

Nová popová formace SLZA, která aktuálně patří k nejsledovanějším objevům české hudební scény, přichází po nevídaném zásahu svého debutového singlu „Lhůta záruční“ s očekávaným druhým hitem „Celibát“. A vy si ho můžete poslechnout právě teď!

Milovníci humoru budou znát Petra Lexu pod přezdívkou Hoggy. Tak se totiž jmenuje i jeho YouTube kanál, kde má už přes sto tisíc odběratelů a kde baví Česko svými videi.

Právě jeho si vybral jako zpěváka Lukáš Bundil, kytarista, který hrával například s Xindlem X a založil dnes už známou skupinu SLZA.

Dvojice SLZA (ve složení Petr Lexa – zpěv a Lukáš Bundil – kytara) se na české hudební scéně objevila před necelým půl rokem a od té doby sklízí samé úspěchy. Singl „Lhůta záruční“ je již několik týdnů nejhranější českou písní v éteru a videoklip má více než 3 miliony zhlédnutí na YouTube!

Videoklip se natáčel v průběhu letošního března v nádherných prostorách barokního zámku Liblice.

„Text písničky je postaven na protikladech symbolizujících překážky, které musíte překonat, abyste zachránili vztah,“ vysvětlil pro eXtra.cz kytarista Lukáš Bundil.

„Věřili jsme, že Lhůta záruční by posluchače mohla zaujmout. Zájem, který vyvolala, ale nečekal nikdo. Pozitivní reakce a ohlasy jsou pro nás strašně motivující,“ dodal Lukáš.

Tak co, zabodují kluci znovu, nebo se jim úspěch Lhůty záruční zopakovat nepodaří?

Související články

Další články