Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Nejsledovanější matka v Česku se ozvala eXtra.cz: Monika Bagárová hovoří o zázraku

Monika Bagárová
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Když Monika Bagárová (25) minulý týden ve středu přivedla na svět krásnou dcerku Rumiu, zbořila u sebe na Instagramu rekord s 340 tisíci přejícími lajky, v telefonu doteď má tisíce nevyřízených zpráv s gratulacemi. Jaké pocity nyní jako novopečená maminka zažívá?

Jsme bohyně

Monika Bagárová (25), která byla do minulého týdne jednou z nejroztomilejších těhulek v showbyznysu a i po jejím porodu zaplavil internet neobvykle vysoký počet článků s jejím jménem, coby věřící prožívá maminkovské pocity velmi intenzivně. Doteď komunikovala se svými příznivci prostřednictvím sociální sítě, nyní si udělala čas i na vyznání pro eXtra.cz.

„Malinká zrovna spinká. Je to nádhernej pocit a obdivuji všechny ženy, které ať už přirozený porod, nebo císař zvládly. Myslím, že jsme všechny bohyně,“ rozplývá se Monika.

Zázrak

Je to celé zázrak a stále nemůžu ani uvěřit tomu, že mám u sebe zdravé krásné miminko. Strašně krásně se o nás starali v porodnici, skvělá byla i moje maminka, která tam se mnou byla celý pobyt a pomáhá mi i teď. Je to poklad. Mám skvělou mámu, doufám, že budu i já tak skvělá pro Ruminku,“ věří Bagárová.

Ta se překvapivě objevila i v nedělním superfinále SuperStar, což mnohé překvapilo.

Návrat ke zpěvu

Všechno v životě drobné zpěvačky se skvělým hlasem se nyní logicky točí kolem nového života, kterému dala s přítelem Makhmudem Muradovem vzniknout. Dopředu Monika samozřejmě nedokázala odhadnout, na jak dlouho kvůli tomu upozadí kariéru. „Uvidíme. Třeba to bude možné a budu moci brát malou do zákulisí koncertů,“ přemítala ještě před porodem.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy