Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nejsledovanější anorektička světa je jako tyčka! Šílená kostra Eugenia vše popírá

Není to moc?
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Eugenia Cooney (23) je americká youtuberka, která vypadá na první pohled jako reklama na hlad. Je do očí bijící, že tato mladá tmavovláska trpí poruchou příjmu potravy. Eugenia ale vše vytrvale popírá - vůbec se jí nelíbí být označována jako "youtuberka, co má anorexii".

Eugenia Cooney je beauty youtuberka, která ukazuje mladým holkám, jak se líčit, oblékat a dává jim různé rady do života. Je až alarmující, že člověk s mentální anorexií je vzorem více než jednoho milionu mladých dívek, které její kanál na YouTube aktivně sledují.

Youtuberka jakoukoliv nemoc a poruchu příjmu potravy popírá, i když je na první pohled jasné, že na kost vyhublá mladá dívka má velký problém. Viditelné kosti a propadlý obličej vypadají opravdu děsivě a lidé mají obavy, že její popularita a hrůzostrašný vzhled můžou podpořit další mladé dívky s touto poruchou.

Mladé holky s mentální anorexii můžou mít pocit, že vyhýbat se jídlu a vypadat jako chodící kostra je vlastně úplně v pořádku. „Chtěla bych vám říct, že nejsem mrtvá, jak vidíte, žiju. A jsem skutečně v pohodě, cítím se dobře,“ říká youtuberka.

Související články

Další články