Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nejslavnějšího českého youtubera nikdo nezná! Ten kluk vydělává 700 tisíc měsíčně za to, že si hraje s LEGEM!

Vydělávat stavěním Lega? To není sen, ale skutečnost.
Zdroj: Facebook.com
Nikdo nezná jeho identitu, nikdo neviděl jeho tvář, i přesto mají jeho videa 321 miliónů zhlédnutí. Je tohle vůbec možné, že se mu může i bez ukázání sebe sama na videu tak dařit? Tím, že staví Lego, si vydělá 706 tisíc měsíčně. Závidíte? To nejste sami.

Kam se hrabe nějaký Hoggy, který si přijde „pouze“ na 80 tisíc za měsíc. Zato neznámý kluk, kterému je údajně 27, bydlí v Praze a říká si Brick Builder, vydělává neskutečný majlant, a to si jen vlastně hraje a celé to natáčí.

Jeho videa proslula po celém světě, staví Lego, pak to pouští zrychleně na videu. To si pak vysloužilo už 321 milionů zhlédnutí. Proto se není čemu divit, že si vydělá neskutečný balík. Podle časopisu Forbes měsíčně dostává kolem 706 tisíc korun, to si normální smrtelník ani nedokáže představit. Už se ho taky pokusilo napodobit několik kluků, ale marně, náš Brick Builder je jen jeden.

Ale my bychom rádi věděli, o koho teda jde? Koho miluje a uznává celý svět? Znáte jeho tvář a totožnost? Napište nám na redakce@extra.cz. Tento člověk si určitě zaslouží odhalit, protože je to machr a můžeme mu každý jen závidět. Vydělávat si dětskou hrou, to už je opravdu jiný level.

Související články

Další články