Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nejslavnější youtuber na světě si dává pauzu od YouTube: PewDiePie je unavený

Nejslavnější youtuber na světě si dává pauzu od YouTube: PewDiePie je unavený
Zdroj: facebook
+ Další 4 fotografie
Přestávka
Jeden z nejsledovanějších youtuberů světa Felix Kjellberg, známý pod přezdívkou PewDiePie, oznámil, že si dá příští rok pauzu. Je unavený a také ho štvou nové podmínky serveru YouTube.

PewDiePie, celým jménem Felix Kjellberg, se rozhodl si od YouTube odfrknout. Švédský vloger je jedním z nejsledovanějších a nejpopulárnějších youtuberůri světa. Před deseti lety si sice vydělával prodejem hotdogů na ulici, dnes se však řadí mezi sto nejvlivnějších lidí světa.

Natočil přes 4000 videí a nasbíral už přes čtyřiadvacet miliard zhlédnutí. Celkem ho pak odebírají 102 miliony lidí. Má velmi nevybíravý styl humoru a za tu dobu, co streamuje, se postaral už o několik pořádných skandálů.

Nyní však nejslavnější youtuber oznámil, že si chce odpočinout. "Příští rok si beru od YouTube pauzu. Chtěl jsem vám oznámit, že jsem se tak rozhodl," řekl Felix v posledním přidaném videu.

"Jsem unavený. Cítím se velmi unavený. Jen abyste věděli, příští rok se vám trochu vzdálím," vysvětloval svým sledujícím. Neupřesnil ale, kdy se k tvorbě videí vrátí. Má však v plánu fanouškům všechno blíže vysvětlit.

Pauzu si také bere proto, že mu vadí nové zpřísněné podmínky serveru YouTube. Jeho fanoušci se obávají, aby švédský vloger neskončil s natáčením úplně.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy