Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Nejslavnější youtuber na světě si dává pauzu od YouTube: PewDiePie je unavený

Zdroj: facebook
+ Dalších 5 fotografií
Přestávka
Jeden z nejsledovanějších youtuberů světa Felix Kjellberg, známý pod přezdívkou PewDiePie, oznámil, že si dá příští rok pauzu. Je unavený a také ho štvou nové podmínky serveru YouTube.

PewDiePie, celým jménem Felix Kjellberg, se rozhodl si od YouTube odfrknout. Švédský vloger je jedním z nejsledovanějších a nejpopulárnějších youtuberů světa. Před deseti lety si sice vydělával prodejem hotdogů na ulici, dnes se však řadí mezi sto nejvlivnějších lidí světa.

Natočil přes 4000 videí a nasbíral už přes čtyřiadvacet miliard zhlédnutí. Celkem ho pak odebírají 102 miliony lidí. Má velmi nevybíravý styl humoru a za tu dobu, co streamuje, se postaral už o několik pořádných skandálů.

Nyní však nejslavnější youtuber oznámil, že si chce odpočinout. „Příští rok si beru od YouTube pauzu. Chtěl jsem vám oznámit, že jsem se tak rozhodl,“ řekl Felix v posledním přidaném videu.

„Jsem unavený. Cítím se velmi unavený. Jen abyste věděli, příští rok se vám trochu vzdálím,“ vysvětloval svým sledujícím. Neupřesnil ale, kdy se k tvorbě videí vrátí. Má však v plánu fanouškům všechno blíže vysvětlit.

Pauzu si také bere proto, že mu vadí nové zpřísněné podmínky serveru YouTube. Jeho fanoušci se obávají, aby švédský vloger neskončil s natáčením úplně.

Mohlo by vás zajímat

Další články